مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازار بزرگ خرید ضد یخ لوکینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت ضد یخ در خودرو چیست؟ویژگی‌های ضد یخ لوکینی

بازار بزرگ خرید ضد یخ لوکینی در تهران ودر سایرشهرهای بزرگ وجود دارد. قیمت ضد یخ لوکینی در سایت ها وجود دارد. میتوانید با مراجعه به سایت های معتبر ضد یخ ها را سفارش دهید.بازار بزرگ خرید ضد یخ لوکینی

اهمیت ضد یخ در خودرو چیست؟

اهمیت ضد یخ در خودرو چیست؟

ضد یخ باعث میشود که سرمای زیادی ایجاد شده در اثر سرمای شدید هوا است از بین برود. تا با آن  دمای بدنه فلزی موتورخودرو در محدوده مناسبی ، قرارگیرد. مایعی که اصولا در داخل موتوراستفاده می شود، آب است. اما بعضی بایدونبایدهاباعث شده است تا آب، به تنهایی نمیتواند مانع از یخ زدن خود شود.صدیخ های امروزی کار ضد جوش را هم میکنند.  مثلاً وجودفلزهای آلومینیومی در قسمتهایی از خودروازنظیر ابزار داخل موتور و بدنه موتور که حرارت زیادی به وجود می اورند، باعث خوردگی گرمایی وسرمایشی می گردد. بنابراین وجود مواد شیمیایی که باعث جلوگیری از خوردگی درمایعات خنک کننده احباری میباشد.

  تغییرات دما درفصل های مختلف سال، سبب می شود آب در دماهای زیر۵ درجه سانتیگراد و بالای ۶۰درجه سانتیگرادبه خودی خودغیرقابل استفاده باشد. به همین علت لزوم افزودن یک ماده کمکی به مایع برای یخ نزدن احساس می شود. برای همین توصیه می شودهمواره رادیاتور خودروحاوی ضدیخ – ضدجوش بوده و از تخلیه آن بعد از فصول گرم سال جلوگیری می شود. از جمله خواص مهم این محصولات می توان به مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی و سازگاری کردن مایع با تمام ابزاری که در راه این مسیر هستند اشاره نمود.

این مایع ضد یخ در کلیه رادیاتورهای انواع موتورهای درو قابل استفاده می باشد.

 

مهمترین ویژگی مایع ضد یخ- ضدجوش، کاهش نقطه منجمدشدن و افزایش نقطه جوش آب است و :محافظت قطعات در برابر خوردگی و زنگ زدن،ظرفیت بالای انتقال گرما،در آب حل میشوند و آتش نمیگیرند،و….

بعد از انتخاب مایع خنک کننده مناسب، دقت در رعایت روش صحیح استفاده از سیال ضد یخ- ضد جوش  به صورت زیر می باشد: رادیاتور را کاملاًخالی کنید، همه لوله های ربط دهنده، ، بست ها و ترموستات را برسی کنید و در اگرنیازبود،قطعات عیب دار و خراب را به تعمیرکار نشان دهید یا عوض کنید.

٢- مایع ضد یخ  را با نسبتی که روی آن نوشته شده است با آب خوردن و یا آبی که مواد داخل آن به صورت مطلوب باشد،و کثیف نباشد، مخلوط کنیدو سپس به سیستم رادیاتور اضافه کنید.

٣- مقدار ضد یخ و آب مخلوط شده را  همیشه کنترل کنیدتا از مقدار  مشخص شده کمتر نشود.

یکی از برند های خوب وبا کیفیت لوکینی است، که فروش ضد یخ لوکینی در نمایندگی های مجاز سراسر کشور قابل دسترسی می باشد.

ویژگی‌های ضد یخ لوکینی

این برند دارای ویژگی های خوب فراوانیست،و مناسب برای کسانی است که به خودرو های خود حساس هستند.این ضد یخ با غلظت مناسبی که دارد،موتور ماشین با آن روان کار میکند.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *