مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع ضدیخ سمن شیمی کد ۰۰۳

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولیدی ضدیخ سمن شیمیویژگی های بارز بهترین ضدیخ سمن شیمی

ضدیخ سمن شیمی یکی از بهترین انواع ضد یخ است که می توانید با خیال راحت از آن در خودرو های خود استفاده کنید بدون اینکه نگران آسیب و خسارت باشید.

توزیع ضدیخ سمن شیمی کد 003

کارخانه تولیدی ضدیخ سمن شیمی

کارخانه تولیدی ضدیخ سمن شیمی ضد یخ یا مایع خنک کننده موتور یک مایع رنگی است که با آب مخلوط شده است تا به شما در تنظیم موتور در هنگام دماهای شدید کمک کند.  با تغییر دمای بیرون از خنک کننده سرد و گرم ، در تمام طول موتور پمپ می شود تا دمای یکنواخت کار کند.  ضد یخ بیشتر از تنظیم دما است.  حفظ سطح مناسب مایعات همچنین به جلوگیری از خوردگی کمک می کند.

 مایع خنک کننده موتور معمولاً با آب ۵۰/۵۰ مخلوط می شود و درون مخزن مناسب موتور شما ریخته می شود.  اتیلن گلیکول شیمیایی به عنوان پایه ای برای ایجاد مایعات که از طریق موتور ماشین شما پمپ می شود برای تنظیم و حفظ دمای عملکرد بهینه در شرایط هوای شدید و گرمای شدید استفاده می شود.

 تمام مایع خنک کننده از اتیلن گلیکول شیمیایی پایه تشکیل شده است.  چه سبز ، صورتی و نارنجی باشد ، همه در پایه خود یکسان هستند.  به عنوان مثال ، آنچه باعث می شود یک ضد یخ / خنک کننده از بقیه انواع آن متفاوت باشد ، مواد افزودنی و رنگ هایی هستند که برای استفاده در انواع وسایل نقلیه با مسافت پیموده شده تر طراحی شده اند ، در حالی که سبز اصلی یک فرمول عمومی است که برای چندین دهه در سراسر جهان استفاده می شود.

 بیشتر مایعات مورد نیاز وسیله نقلیه شما باید در فواصل مختلف تخلیه و جایگزین شوند تا مؤثر باشد.  در مورد خنک کننده شما نیز همین کار را می کند.  حداقل دو بار در سال باید سطح خنک کننده خود را قبل از گرمای تابستان و قبل از سرما در زمستان بررسی کنید.  برای اطلاعات دقیق تر درباره زمان شستشو و جایگزینی مایع خنک کننده موجود در وسیله نقلیه خود ، با کتابچه راهنمای مالک خودرو خود مشورت کنید.

ویژگی های بارز بهترین ضدیخ سمن شیمی

ویژگی های بارز بهترین ضدیخ سمن شیمی از ویژگی های بارز ضد یخ سمن شیمی کیفیت آن است که آن را بین بقیه انواع ضد یخ معروف کرده است. توزیع ضدیخ سمن به بهترین قیمت به صورت عمده و جزئی انجام می شود. تولیدی ضدیخ سمن این ضد یخ را با فرمول فوق العاده ای که دارد در انواع سایز تولید می کند تا نیاز های خریداران را به یک ضدیخ خوب و مناسب در سطوح مختلف رفع کند. امیدواریم در این مطلب اطلاعات مفیدی راجع به بهترین نوع ضدیخ در اختیارتان قرار داده باشیم.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید