مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آب رادیاتور ضد یخ دار با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای تولید و فروش آب رادیاتور ضد یخ دار با کیفیتبهترین برند آب رادیاتور ضد یخ دار موجود در بازار

رادیاتور به عنوان سیستم خنک کننده موتور ماشین نقش موثری در بهینه کار کردن موتور دارد، از این رو استفاده از آب رادیاتور ضد یخ دار به نسبت آب رادیاتور بدون ضدیخ برای کارکرد رادیاتور بسیار مناسب تر هست. ضدیخ موجود در آب رادیاتور مانع از یخ زدگی آب رادیاتور در زمستان و جوش آوردن آن در هوای گرم تابستان و در نتیجه باعث عملکرد بهینه رادیاتور می شود. آب رادیاتور ضدیخ دار را می توان از تمامی مراکز معتبر فروش با قیمت مناسب خریداری کرد. 

خرید آب رادیاتور ضد یخ دار با قیمت مناسب

راهنمای تولید و فروش آب رادیاتور ضد یخ دار با کیفیت

راهنمای تولید و فروش آب رادیاتور ضد یخ دار با کیفیت

نحوه کارکردن موتور ماشین ها به این گونه است که هربار که شمع جرقه می زند، مخلوط سوخت و هوا در سیلندر منفجر می شود، که این پدیده در هر دقیقه بارها در موتور رخ می دهد و باعث تولید گرما می شود.

با اینکه انفجارهای سیلندر نسبتا کوچک هستند اما تعداد زیاد این انفجارها باعث تولید گرمای شدید می شود، در این میان آب رادیاتور با گردش در موتور، گرما را جذب کرده و سپس از طریق رادیاتور دفع می کند.

چون آب رادیاتور در یک محیط گرم و تحت شرایط سخت عمل می کند، در طول زمان کارایی خود را از دست می دهد، برای همین اگر به موقع تعویض نشود می تواند به رادیاتور و در نهایت به موتور ماشین آسیب برساند، همچنین عدم تعویض به موقع آب رادیاتور می تواند باعث خوردگی در رادیاتور شود که این امر هم به مرور زمان باعث آسیب دیدن رادیاتور می شود، برای همین فروش آب رادیاتور همانند سایر قطعات و لوازم خودرو در اکثر کشورها رایج هست و تمام دارندگان ماشین های سواری از مشتریان این محصول هستند.

بهترین برند آب رادیاتور ضد یخ دار موجود در بازار

ضدیخ به مایعی گفته می شود که به آب رادیاتور اضافه می شود تا نقطه انجماد آب رادیاتور را پایین آورده و نقطه جوش آن را بالا ببرد، این کار باعث می شود آب در دمای یخبندان زمستان همچنان در حالت مایع بماند و به راحتی در موتور گردش داشته باشد و در تابستان هم مانع از جوش آوردن آب رادیاتور می شود.

علاوه بر ایتلن موجود در ضدیخ باعث شستشوی رادیاتور و سیلندرهای خنک کننده می شود و مانع زنگ زدن و رسوب گذاری آنها می شود. انواع مختلفی از ضدیخ ها با رنگ های مختلف در بازار موجود هستند که بهترین برند آب رادیاتور ضد یخ را می توان با توجه به کیفیت و ماندگاری آنها برگزید.

ضد یخ ها را می توان با توجه به راهنمایی هایی که در دفترچه ماشین آورده شده است انتخاب کرد و همچنین در این مورد می توان از افرادی که شغل آنها در ارتباط با این موضوع هست کمک گرفت تا بهترین نوع ضدیخ سازگار با موتور ماشین را انتخاب کرد چرا که ضدیخ های موجود در بازار باتوجه به جنس موتور موجود در ماشین ها هم متنوع است. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *