بازرگانی زمانی
خانه / آب رادیاتور / خرید آب رادیاتور ضد یخ دار با قیمت مناسب

خرید آب رادیاتور ضد یخ دار با قیمت مناسب

رادیاتور به عنوان سیستم خنک کننده موتور ماشین نقش موثری در بهینه کار کردن موتور دارد، از این رو استفاده از آب رادیاتور ضد یخ دار به نسبت آب رادیاتور بدون ضدیخ برای کارکرد رادیاتور بسیار مناسب تر هست. ضدیخ موجود در آب رادیاتور مانع از یخ زدگی آب رادیاتور در زمستان و جوش آوردن آن در هوای گرم تابستان و در نتیجه باعث عملکرد بهینه رادیاتور می شود. آب رادیاتور ضدیخ دار را می توان از تمامی مراکز معتبر فروش با قیمت مناسب خریداری کرد. 

خرید آب رادیاتور ضد یخ دار با قیمت مناسب

راهنمای تولید و فروش آب رادیاتور ضد یخ دار با کیفیت

راهنمای تولید و فروش آب رادیاتور ضد یخ دار با کیفیت

نحوه کارکردن موتور ماشین ها به این گونه است که هربار که شمع جرقه می زند، مخلوط سوخت و هوا در سیلندر منفجر می شود، که این پدیده در هر دقیقه بارها در موتور رخ می دهد و باعث تولید گرما می شود.

با اینکه انفجارهای سیلندر نسبتا کوچک هستند اما تعداد زیاد این انفجارها باعث تولید گرمای شدید می شود، در این میان آب رادیاتور با گردش در موتور، گرما را جذب کرده و سپس از طریق رادیاتور دفع می کند.

چون آب رادیاتور در یک محیط گرم و تحت شرایط سخت عمل می کند، در طول زمان کارایی خود را از دست می دهد، برای همین اگر به موقع تعویض نشود می تواند به رادیاتور و در نهایت به موتور ماشین آسیب برساند، همچنین عدم تعویض به موقع آب رادیاتور می تواند باعث خوردگی در رادیاتور شود که این امر هم به مرور زمان باعث آسیب دیدن رادیاتور می شود، برای همین فروش آب رادیاتور همانند سایر قطعات و لوازم خودرو در اکثر کشورها رایج هست و تمام دارندگان ماشین های سواری از مشتریان این محصول هستند.

بهترین برند آب رادیاتور ضد یخ دار موجود در بازار

ضدیخ به مایعی گفته می شود که به آب رادیاتور اضافه می شود تا نقطه انجماد آب رادیاتور را پایین آورده و نقطه جوش آن را بالا ببرد، این کار باعث می شود آب در دمای یخبندان زمستان همچنان در حالت مایع بماند و به راحتی در موتور گردش داشته باشد و در تابستان هم مانع از جوش آوردن آب رادیاتور می شود.

علاوه بر ایتلن موجود در ضدیخ باعث شستشوی رادیاتور و سیلندرهای خنک کننده می شود و مانع زنگ زدن و رسوب گذاری آنها می شود. انواع مختلفی از ضدیخ ها با رنگ های مختلف در بازار موجود هستند که بهترین برند آب رادیاتور ضد یخ را می توان با توجه به کیفیت و ماندگاری آنها برگزید.

ضد یخ ها را می توان با توجه به راهنمایی هایی که در دفترچه ماشین آورده شده است انتخاب کرد و همچنین در این مورد می توان از افرادی که شغل آنها در ارتباط با این موضوع هست کمک گرفت تا بهترین نوع ضدیخ سازگار با موتور ماشین را انتخاب کرد چرا که ضدیخ های موجود در بازار باتوجه به جنس موتور موجود در ماشین ها هم متنوع است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز آب رادیاتور سراتو سایپا در بازار

در این بخش می‌خواهیم به معرفی قیمت آب رادیاتور سراتو سایپا بپردازیم،قیمت آب رادیاتور بستگی به کیفیت ،وزن و نوع آن دارد و آب رادیاتور درجه یک نیز از قیمت بیشتری

پاسخی بگذارید

بازرگانی زمانی