مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت سازنده واسکازین تویوتا هایلوکس ۲۰۱۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع واسکازین هایلوکسفروشنده واسکازین هایلوکس در ایران

به منظور کار کردن روان دنده در جعبه دنده از روغنی استفاده می شود که به آن واسکازین می گویند. افزودن این روغن کمک می کند عملکرد قطعات تشکیل دهنده جعبه دنده مثل دیفرانسیل و فرمان را روان می شود. واسکازین برای مدل های مختلف ماشین تولید می گردد. در این مقاله می خواهیم درباره واسکازین هایلوکس ۲۰۱۰ صحبت کنیم.

شرکت سازنده واسکازین تویوتا هایلوکس 2010

کیفیت انواع واسکازین هایلوکس

کیفیت انواع واسکازین هایلوکس شاید بارها این جمله را هنگام تعویض دنده با خود گفته اید که «دنده ماشینم خوب جا نمیره». این شرایط زمانی رخ می دهد که قطعات تشکیل دهنده جعبه دنده هنگام فعالیت خود نمی توانند به درستی عمل کنند، چون سطوحشان به یکدیگر برخورد می کند و برای لحظاتی گیر کند و مانع از این شود که تعویض دنده به راحتی صورت گیرد.

استفاده از واسکازین باکیفیت اولین و مهم ترین توصیه برای رفع این مسئله می باشد. کیفیت انواع واسکازین وابسته بر مواد تشکیل دهنده آن است. ویژگی هایی که باعث این تنوع کیفیت می شود را در زیر با هم مرور می کنیم:

  • نقطه جوش واسکازین
  • میزان ماندگاری
  • نقطه رطوبت پذیری
  • تناسب سازی با مدل ماشین

 اما کاربرد دقیق واسکازین چیست؟

جعبه دنده چه دستی باشد و چه اتوماتیک از مجموعه ای قطعات و زنجیر های تولید شده است که زمان عوض کردن دنده این قطعات شروع به فعالیت می کنند تا عمل عوض شدن دنده صورت گیرد. کاربرد واسکازین خودرو در هم این است که این فرایند را هر چه بیشتر روان کند.

واسکازین سطح زنجیر ها را سری و لیز می کند و اینگونه دیگر به دلیل خشکی به قطعات دیگر گیر نمی گیرد.

وظیفه همه واسکازین ها یکی است اما عاملی که آن ها را متفاوت از هم می کند ترکیبات آن می باشد. به دلیل این ترکیبات مناسب است متناسب با مدل خودرو خود واسکازین تخصصی مربوط را بگیرید.

استفاده از محصولی که متناسب با مدل ماشینتان نیست شاید در ابتدا همان عملکردی را از خود نشان دهد که انتظارش را دارید که در طولانی مدت استهلاک ماشین را بالا می برد و زمانی مجبور به تعویض جعبه دنده خود خواهید شد، که هزینه گزافی روی دست شما می گذارد.

فروشنده واسکازین هایلوکس در ایران

فروشنده واسکازین هایلوکس در ایران فروشنده واسکازین هایلوکس محصولی تخصصی برای این خودرو آماده عرضه دارد که از بالاترین استانداردها برخوردار می باشد.

یکی از دلایل استاندارد بودن میزان غلظت آن است. غلظت واسکازین به گونه ای در نظر گرفته شده است که به راحتی بر سطح مورد نظر پخش می شود و بدون ماسیده شدن عملکرد قطعه را به طور چشمگیری بهبود می دهد.

ترکیبات این محصول به گونه ای است که باعث زنگ زدگی و خوردگی قطعات نمی شود و علاوه بر تسهیل کارکردشان، به عنوان محافظ عمل می کند. به همین دلیل انتخاب یک واسکازین مناسب برای این قطعه مهم هم رانندگی دیگر کلافه کننده نیست و هم عمر خودرو خود را افزایش داده اید.

به منظور تهیه این محصول و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق همین سایت اقدام کنید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید