مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه ضدیخ کانادا لوبریفنت مدل Super One

آنچه در این مقاله می خوانید...

متریال ساخت ضدیخ کانادا لوبریفنتفروش ضدیخ کانادا لوبریفنت مدل Super One

اسفاده کردن از انواع ضدیخ در ماشین ها امری بسیار ضروری است که این محصول از یخ‌زدگی سیستم ماشین در سرما و‌ از طرفی هم رسیدن این سیستم ها به نقطه جوش در گرما جلوگیری می‌کند.

در واقع ما امروزه دارای انواع و اقسام ضدیخ ها هستیم که یکی از بهترین آن ها ضدیخ کانادا است.

 

عرضه ضدیخ کانادا لوبریفنت مدل Super One

متریال ساخت ضدیخ کانادا لوبریفنت

متریال ساخت ضدیخ کانادا لوبریفنت  ضد یخ ها در تمامی فصل های سال و تا دمای منفی ۳۷ درجه سانتی گراد از ماشین محافظت می کنند.

از جمله بهترین ضدیخ موجود در بازار می توان به ضدیخ کانادا لوبریفنت اشاره کنیم. در واقع این ضدیخ کاربرد بسیاری دارد و در ساخت و متریال آن ها از هیچ مواد مضری به مانند آمین ها، نیترات ها و فسفات ها استفاده نشده است و مناسب برای خودروهای بنزینی و دیزلی است. از طرفی هم این ماده دارای مواد افزودنی است که برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی ها استفاده می شود.

همچنین این ماده در موتورهای دیزلی قابل استفاده است و عملکرد بسیار مناسب در تست های خوردگی دارد و از طرفی هم افزودنی های موجود در این ضد یخ، شامل ضد کف بوده که در برابر آلکالین شدن مقاومت بالایی دارد.

 استفاده از این ضد یخ بسیار نیاز است؛ چرا که ضدیخ در رادیاتور خودرو باعث می‌شود آب در دمای یخبندان همچنان در حالت مایع بماند و در موتور گردش داشته باشد و علاوه بر این مواد موجود در ضدیخ، باعث شست و شوی رادیاتور و سیلندرهای خنک‌کننده می‌شود و از زنگ‌زدگی جلوگیری می کند. در واقع در این ماشین ها رسوب و زنگ‌زدگی بر جای  نمی ماند.

در درون ضدیخ الکل هایی به نام اتیلن گلیکول و پروپیلن گلیکول اضافه می کنند که معمولا رنگ آن ها سبز است. در واقع در این ضدیخ ماده ای به نام Antifreeze اضافه شده است که با آب مخلوط می شود و باعث تعدیل دما در سیستم های ماشین می شود و به رادیاتور ماشین اضافه می‌شود.

استفاده از این متریال، در انواع ضد یخ باعث شده تا این محصول کاربرد بالایی در ماشین ها داشته باشد. در واقع ضد یخ برای پایین آوردن نقطه انجماد و بالا بردن نقطه جوش آب در ماشین ها طراحی شده است که ما با اضافه کردن مایع ضد یخ به آب رادیاتور، باعث جلوگیری از جوش آوردن و یا یخ زدن آب رادیاتور می شویم.

فروش ضدیخ کانادا لوبریفنت مدل Super One

فروش ضدیخ کانادا لوبریفنت مدل Super One ضدیخ کانادا لوبریکنتس، در سراسر ایران دارای توزیع مستقیم و بدون واسطه است و علاوه بر این محصول، تمامی محصولات شرکت کانادا لوبریکنتس در ایران وجود دارند.

در کشور ما انواع روغن ترمزهای زرد و آبی این شرکت وجود دارند و مردم می توانند به راحتی و بدون هیچگونه دغدغه ای این محصول را تهیه کنند.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید