مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه واسکازین پمپ دستی

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد واسکازین پمپ دستی چیست؟نماینده فروش واسکازین پمپ دستی

واسکازین روغنی است که برای صفحه دنده یا همان گیر بکس استفاده شده و عملکردش بهبود حرکت دهنده ها روی یک دیگر و جلوگیری از ایجاد اصطکاک و خورد شدن دنده ها می باشد. 

واسکازین پمپ دستی وسیله ای می باشد که هم قابلیت کشیدن روغن به درون محفظه خود و نگهداری از آن را داشته و هم واسکازین را به صفحه دنده ها منتقل می کند و وجود این وسیله در مکانیکی ها بسیار ضروری می باشد. 

فروشگاه عرضه واسکازین پمپ دستی

کاربرد واسکازین پمپ دستی چیست؟

کاربرد واسکازین پمپ دستی چیست؟ کاربرد واسکازین پمپ بستگی به مدل آن و کارایی که شما از آن انتظار دارید دارد. واسکازین پمپ در دو نوع بادی و دستی طراحی و به فروش می رسد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. 

واسکازین پمپ دستی به گونه ای طراحی شده که در سر خود یک لوله یا شیلنگ داشته که شبیه جارو برقی عمل کرده و روغن واسکازین را به درون خود می کشد و همان لوله و شلنگ مانند یک سرنگ موادی را که به درون خود کشیده به بیرون هدایت می کند. در واقع می توان گفت کارایی آن شباهت بسیاری به سرنگ داشته و هم قابلیت پر شدن و هم قابلیت تخلیه شدن را دارد و اندک تفاوت آن با سرنگ قابلیت نگه داشتن روغن در مدت زمان طولانی تر را دارد.

همچنین این پمپ قابلیت این را دارد که موادی را که درون خود ذخیره کرده را با فشار به بیرون هدایت کند و توجه به این نکته در هنگام خرید ضروری است و آن طول شیلنگ است. 

نماینده فروش واسکازین پمپ دستی

نماینده فروش واسکازین پمپ دستی نماینده فروش واسکازین این روغن های گیر بکس را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به بازار عرضه کرده و با استفاده از دستگاهی به نام واسکازین پمپ دستی این روغن به صورت درست به اتومبیل منتقل می شود و این کار باعث می شود که روغن واسکازین شما با مقدار مناسب به صفحه دنده ها تزریق شده و صرفه جویی در مصرف کرده چرا که اگر بدون این دستگاه از واسکازین استفاده کنید مقداری از آن هدر رفته و روی زمین می ریزد.

قیمت واسکازین پمپ دستی بستگی به نوع و جنس پمپی که سفارش می دهید و همچنین بستگی به مخزن آن که قابلیت نگهداری و گنجایش چند لیتر روغن را در درون خود دارد و ….. دارد. 

این پمپ یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب است که در بسیاری از ابزار آلات مربوط به لوازم خودرو به فروش رسیده که کیفیت و دوام بالایی داشته و می توانید به صورت طولانی مدت بدون این که به آن آسیب برسد از آن استفاده کنید. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید