مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه مرکزی واسکازین لیکومولی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات واسکازین خودرو لیکومولیقیمت خرید انواع واسکازین لیکومولی

واسکازین لیکومولی محصولی است که از آن در صنعت خودرو سازی استفاده می شود. فروش این کالا در تهران و سایر شهرستان ها به صورت کلی و عمده انجام می شود. از این محصول می توان برای روانکاری قطعات مختلف خودرو استفاده کرد. فواید استفاده از این محصول ارزشمند و کاربردی باعث شده تا میزان تقاضا برای خرید و سفارش آن در بازار تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

فروشگاه مرکزی واسکازین لیکومولی در تهران

مشخصات واسکازین خودرو لیکومولی

مشخصات واسکازین خودرو لیکومولی روغن واسکازین محصولی است که از آن برای روانکاری خودرو استفاده می شود. این نوع روغن تفاوت های بسیار زیادی با روغن موتور دارد و در قسمت گیربکس خودرو مورد استفاده و مصرف قرار می گیرد. از این کالا به عنوان روغن نده نیز یاد می شود و به کمک آن می توان دنده های خودرو را در مقابل فشار و ضربه محافظت کرد.

وظیفه اصلی و بسیار مهم این روغن روان کردن چرخ دنده های خودرو می باشد و استفاده از آن نقش مهمی برای به حرکت درآمد خودرو خواهد داشت. این محصول مدل های گوناگونی دارد که از جمله آنها می توان به واسکازین لیکومولی اشاره کرد. این محصول دارای مشخصه های بسیار زیادی است که می توان مشخصات واسکازین خودرو به صورت زیر طبقه بندی کرد:

  • یکی از اصلی ترین مشخصه های این محصول، غلظت بالای آن می باشد. غلظت بالای این نوع روغن موجب می شود تا دنده های خودرو کمتر دچار استهلاک شوند.
  • از دیگر ویژگی های این کالا می توان به مدت زمان تعویض آن اشاره کرد. واسکازین های لیکومولی به دلیل کیفیت بسیار بالای خود عمر بسیار طولانی دارند و مدت زمان عوض کردن آنها زیاد است.
  • از دیگر مشخصه های این محصول می توانیم به بو و رنگ آن اشاره کنیم. این نوع روغن کاملا صاف است و حالتی چرب دارد. این محصول بویی شبیه به بوی نفت دارد.

قیمت خرید انواع واسکازین لیکومولی

قیمت خرید انواع واسکازین لیکومولی قیمت خرید واسکازین های با کیفیت لیکومولی در واقع بهایی است که افراد برای تهیه و دریافت آن می پردازند. این بها با توجه به شرایط اقتصادی مختلف می تواند تغییر کند. در شرایط رونق اقتصادی قیمت تمام شده این کالا تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد که این امر موجب افزایش فروش آن خواهد شد.

آخرین و بروز ترین قیمت خرید و فروش این محصول ارزشمند و کاربردی در لیست قیمت گذاری این کالا درج شده است. مشتریان گرامی می توانند با کمک این لیست محصول مورد نیاز خود را با آگاهی بیشتری تهیه کنند. این لیست را می توانید از طریق این مرکز تهیه کنید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید