مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده ضدیخ پارس سهند یک لیتری

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی در مورد ضدیخ پارس سهندقیمت روز ضدیخ پارس سهند یک لیتری

فروش ضدیخ پارس سهند در بسته بندی های مختلف و به شکل های گوناگون صورت می گیرد، زیرا همان طور که می دانید ضد یخ مورد نیاز برای رادیاتور از ویژگی‌های خاصی برخوردار است، که همین موضوع سبب شده است که هر ضدیخی برای این حوزه مناسب نباشد، و از طرفی به دلیل کاربردی بودن آن، تولیدکنندگان زیادی در حال تولید این محصول هستند و سعی دارند بهترین نوع ضدیخ برای رادیاتور ها را در بسته بندی های مناسب تولید و بازارهای تجاری عرضه کنند.

فروش عمده ضدیخ پارس سهند یک لیتری

اطلاعاتی در مورد ضدیخ پارس سهند

اطلاعاتی در مورد ضدیخ پارس سهند ضد یخ چیست؟ مایعی بر پایه آب است که در سیستم خنک کننده برخی موتور ها جریان دارد. در گذشته بیشتر از آب خالص برای انتقال حرارت داخلی موتور به رادیاتور استفاده می کردند، استفاده از آب خالص مشکلاتی را در بر داشت، محدودیت فاصله بین نقطه انجماد آب در نقطه جوش آن باعث می شود که آب به عنوان مایع خنک کننده کاربرد خود را در دماهای بسیار کم یا بسیار زیاد از دست به دهد و همچنین قطعات آلومینیومی به اندازه ای گرم می شود در موقع کارکرد که باعث خوردگی می شود، اما ضد یخ به عنوان یک مایع خنک کننده از قطعات فلزی در برابر خوردگی محافظت می کند و نقطه جوش آب را بالا می برد و نقطه انجماد آن را کاهش می دهد، معمولا ظرفیت انتقال حرارت آب را افزایش می‌دهد، این ضدیخ ها در آب محلول بوده و غیر قابل اشتعال و غیر قابل آشامیدن هستند. ضدیخ چه کاربردهایی دارد؟ از مهم ترین کاربردهای آن جلوگیری از یخ زدگی در فصول سرد سال است، استفاده از ضدیخ در فصل تابستان منجر به افزایش نقطه جوش آب شده و مانع از جوش آمدن خودرو می‌شود، کم نمودن رسوبات در رادیاتور،جلوگیری از خوردگی و اکسید شدن قطعات فلزی موتور، چه زمانی برای تعویض ضدیخ خودرو مناسب است؟ ضد یخ از نظر کیفی به دو دسته تقسیم بندی می شود ضدیخ با پایه آالی و ضد یخ با پایه معدنی: ضد یخ های پایه معدنی: عمده ترین نوع ضد یخ در بازار هستند و مناسب ترین زمان تعویض آن دوره های سالیانه است، ضدیخ های پایه عالی: دارای طول عمر بیشتری هستند و در نتیجه زمان تعویض آن ها بازه ای حدوداً سه ساله است.ضدیخ ها باید مانند ضدیخ پارس سهند دارای مواد ضد خوردگی، ضد زنگ و ضد رسوب باشند. یکی از بهترین و مناسب ترین ضد یخ ها در بازار ضدیخ پارس یک لیتری می باشد که ضد یخ یک لیتری معمول ترین نوع ضد یخ در بازار و نیز برای خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت روز ضدیخ پارس سهند یک لیتری

قیمت روز ضدیخ پارس سهند یک لیتری قیمت ضدیخ پارس سهند با توجه به کیفیت خود خریداری می شود و برای خرید این محصول می توانید به شرکت های تولید کننده یا نمایندگی آن مراجعه کنید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید