مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش واسکازین درجه یک برای سمند

آنچه در این مقاله می خوانید...

درجه بندی واسکازین چگونه است؟فروشنده انواع واسکازین درجه یک

واسکازین درجه یک یا روغن جعبه دنده، نوعی روغن است که در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. هدف اصلی واسکازین در خودرو، محافظت از دنده و دیفرانسیل خودرو و جلوگیری از خرابی این قطعات است. واسکازین موجب روانسازی کارکرد قطعات خودرو و در نتیجه بهبود حرکت خودرو می شود.

 فروش واسکازین درجه یک برای سمند

درجه بندی واسکازین چگونه است؟

درجه بندی واسکازین چگونه است؟ اهمیت به تعویض به موقع واسکازین، به اندازه اهمیت به تعویض به موقع روغن موتور خودرو مهم و ضروری است. زمان تعویض واسکازین خودرو به عوامل مختلفی از جمله آب و هوا بستگی دارد، که این زمان باید توسط راننده خودرو تشخیص داده شود. به طور کلی روغن گیربکس شامل دو نوع است:

  1. روغن گیربکس MTF: روغن گیربکس MTF یا واسکازین جهت استفاده در خودروهای دارای دنده دستی مورد استفاده قرار می گیرد. درجه بندی واسکازین بر اساس سطح کیفیت (API) و میزان گرانروی (SAE) آنها انجام می شود. به طور عمده برای ماشین های موجود در ایران، واسکازین دارای سطوح کیفیت GL4 و GL5 و میزان گرانروی بین ۷۵W-90 است.
  2. روغن گیربکس ATF: این نوع روغن گیربکس مخصوص دنده و دیفرانسیل های اتوماتیک تولید می شود. روغن گیربکس ATF دارای استانداردهای مشخصی است که مهمترین آنها عبارتند از استاندارد MERCON و استاندارد GM-DEXRON.

به دلیل صدماتی که انتخاب واسکازین نامناسب در پی خواهد داشت، برای انتخاب مناسب باید از دفترچه راهنمای خودرو کمک گرفت. مقاومت در برابر حرارت و فشار بالا، از جمله ویژگی هایی هستند که واسکازین به آنها نیاز دارد. برخی از افزودنی های روغن واسکازین عبارتند از ضد ترک، ضد سایش، ضد خوردگی و… .

فروشنده انواع واسکازین درجه یک

فروشنده انواع واسکازین درجه یک انواع واسکازین درجه یک را می توان از مراکز متعددی تهیه کرد که یکی از آنها فروشگاه های آنلاین و اینترنتی است. برای خرید واسکازین، ابتدا لازم است نوع مناسب روغن واسکازین برای خودروی مورد نظر را مشخص کرد. به عنوان مثال، واسکازین درجه یک برای سمند روغنی با درجه کیفیت GL5 و با میزان گرانروی ۷۵W-80 است. خرید اینترنتی واسکازین، فرصت یک خرید بدون واسطه و با بهترین قیمت را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

برای تشخیص زمان تعویض روغن واسکازین می توان برخی از موارد را در خودرو مورد بررسی قرار داد. واسکازین در حالت عادی رنگ قرمز دارد و زمانی که  تبدیل به رنگ قهوه ای شده باشد، نشان از سر رسیدن زمان تعویض آن است. روغن واسکازین بویی شبیه به بوی نفت دارد و در صورتی که بوی سوختگی دهد، باید فکری برای تعویض آن کرد. به طور کلی زمانی که دنده خودرو به سختی کار کند، لازم است میزان واسکارین خودرو مورد بررسی قرار گیرد.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید