مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید ضدیخ اسیدی کاسپین

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه می توان از ضدیخ بیشترین بهره را برد؟بازار فروش ضدیخ اسیدی

ضد یخ به عنوان افزودنی تعریف شده است که با افزودن یک مایع مبتنی بر آب، نقطه انجماد و نقطه جوش یک مخلوط را کاهش می دهد. از عوامل ضد یخ در تجهیزات مکانیکی در محیط های زیر نقطه انجماد استفاده می شود تا از یخ زدن مایعات انتقال حرارت جلوگیری شود. ضدیخ اسیدی یکی از جدیدترین و بهترین محصولات ضد یخ است. جهت کسب اطلاعات بیشتر تا آخر ایم مقاله با ما همراه باشید.

قیمت خرید ضدیخ اسیدی کاسپین

چگونه می توان از ضدیخ بیشترین بهره را برد؟

چگونه می توان از ضدیخ بیشترین بهره را برد؟ ضدیخی بیشترین بهره کاری را خواهد داد که از بهترین مواد تولید شده باشد. جهت پرسش به پاسخ چگونه بیشترین بهره را از ضد یخ ببریم ابتدا باید مواد تشکیل دهنده آن را شناخت:

۱)
نیترات سدیم و نیتریت کلسیم، که می توانند نقطه انجماد را کاهش دهند، سخت شدن را تسریع کرده و در برابر خوردگی مقاومت می کنند، با مقدار مخلوط کلی ۸٪ ۱ ۱٪.

۲)
کلرید سدیم و کلرید کلسیم، که می تواند نقطه انجماد را کاهش دهد اما باعث می شود وسایل و مخازن فولادی خورده شود، با مقدار مخلوط کلی ۱٫۰ ~ ۰٫۵٫

۳)
کربنات پتاسیم، اوره و منگنز. در پروژه های عملی معمولاً ضد یخزدگی های پیچیده هستند و در عین حال می توانند در برابر تبخیر، تسریع در سخت شدن و کاهش آب مقاومت کنند. گاهی اوقات با افزودن مواد گیرنده هوا می توان اثر ضد یخ را تا حد زیادی افزایش داد.

با رعایت برخی نکات می توان بیشترین بهره را از ضد یخ برد:

۱
اگر ضد یخ خیلی داغ شود، گلیکول به اسید تجزیه می شود. گلیکول پس از تخریب، نه تنها از حفاظت در برابر یخ زدگی جلوگیری نمی کند بلکه شروع به خوردن مخزن ذخیره سازی و یا رادیاتور می کند: جمع کننده ها، لوله ها، پمپ و غیره به دلیل اسید و گرمای بیش از حد، طول عمر قطعات در معرض ضدیخ را بسیار کاهش می یابد.

۲
اکثر سیستم ها دارای مخازن تخلیه نیستند، بنابراین سیستم باید ضدیخ باید بدون در نظر گرفتن دمای مخزن ذخیره سازی گردش کند تا از فاسد شدن و از کار فتادن جلوگیری کند. گرمای بیش از حد در مخزن باعث افزایش مقیاس و ایجاد رسوب، سوختگی شدید احتمالی در صورت عدم نصب شیر معتدل کننده می شود و در صورت استفاده از مخزن برای ذخیره سازی، خرابی احتمالی ترموستات بخاری آب بسیار کمتر می شود.

۳
هر نوع ضد یخ باید بسته به درجه حرارت مورد استفاده، هر ۳-۸ ماه جایگزین شود.

همچنین یک ترکیب کنسانتره ضد یخ شامل از حدود ۹۰٪ تا حدود ۹۹٫۸۹٪ از وزن یک الکل مایع که به عنوان یک ماده نگهدارنده نقطه انجماد یا مخلوطی از آن به بهترین شکل ممکن عمل می کند. از حدود ۱/۰٪ تا حدود ۵٪ وزن یک اسید کربوکسیلیک یا نمک ، ایزومر یا مخلوط آن می توانید به عنوان کی افزودنه به ضدیخ استفاده کنید.
تمام فرمولاسیون ضدیخ اسیدی کاسپین، از جمله فرمولاسیون جدید اسید آلی (ضد یخ OAT)، به دلیل مخلوط مواد افزودنی (حدود ۵٪) از جمله روان کننده ها، بافرها و مهار کننده های خوردگی از نظر محیط زیست خطرناک هستند ولی بیشترین کاربرد را برای سیستم ها دارند.

بازار فروش ضدیخ اسیدی

بازار فروش ضدیخ اسیدی مجموعه ما اقدام به فروش ضدیخ اسیدی با کیفیتی کم نظیر و قیمتی استثنایی نموده است. فرصت را از دست ندهید و هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید