مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید ضدیخ ایرانول AF-G

آنچه در این مقاله می خوانید...

5 مدل برتر ضدیخ در ایران کدام هستند؟نمایندگی پخش ضدیخ ایرانول AF-G

در گذشته برای اینکه گرمایی که از عملکرد موتور تولید می شد، به داخل رادیاتور برود از آب استفاده می کردند که مشکلاتی را برای موتور ایجاد می کرد، اما امروزه از ضدیخ استفاده می کنند. ضدیخ مایعی است که این مایع بر پایه آب است و در قسمتی از موتور که سیستم خنک کننده نام دارد استفاده می شود.

ضدیخ ایرانول، یکی از برند های معتبر موجود در بازار است که دارای کیفیت عالی است و در بین افراد شناخته شده می باشد.

قیمت خرید ضدیخ ایرانول AF-G

۵ مدل برتر ضدیخ در ایران کدام هستند؟

5 مدل برتر ضدیخ در ایران کدام هستند؟

در فصل سرما و یخبندان آب موجود در سیستم خنک کننده یخ می زند و این باعث می شود تا ماشین ما روشن نشود، ما با اضافه کردن ضد یخ به دستگاه می توانیم از یخ زدن این آب جلوگیری کنیم. ضدیخ ها معمولا دو نوع هستند، ضدیخ هایی که از مواد آلی ساخته می شوند و کاملا ارگانیک هستند و ضدیخ هایی که از مواد معدنی ساخته می شوند.

ضدیخ، در برند های مختلفی در کشور با کیفیت خوب تولید می شوند و بازار این محصول، در کشور از رونق بالایی برخوردار است.

پنج مدل برتر این محصول به شرح زیر است: ضدیخ ایرانول، ضدیخ کاسپین، ضدیخ توسکا، ضدیخ بهران بهمن، ضدیخ اورست. این پنج مدل ضدیخ از سایر مدل ها برتر می باشند و دارای قیمت ارزان و کیفیت بالا و فروش زیاد هستند و از مارک ها شناخته شده می باشند.

نمایندگی پخش ضدیخ ایرانول AF-G

نمایندگی پخش ضدیخ ایرانول AF-G

یکی از معروف ترین برند های ضدیخ در کشور، ضدیخ ایرانول است که دارای کیفت و قابلیت بالایی است و در کشور خودمان تولید می شود. این ضدیخ بر پایه اتیلن گلیکول می باشد. از این ضدیخ برای موتور های بنزینی و دیزلی استفاده می کنند. از مزیت های این برند می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم: انتقال حرارت، با فیلتر های سیستم خنک کننده سازگار می باشد، با دیگر وسایل دستگاه از جمله بست، واشر و قطعات لاستیکی نیز سازگار می باشد، محافظت از این سیستم در مقابل زنگ زدگی و خوردگی، و در تمام فصل ها نیز می توانیم از آن استفاده کنیم.

برند ایرانول، در کشور توسط کارخانه ایرانول تولید می شود این برند نمایندگی هایی در سطح کشور دارد. ضدیخ ایرانول af-g و سوپر ضدیخ ایرانول از انواع ضدیخ های ایرانول می باشند که دارای قابلیت ها و کارایی های بسیاری هستند.

برای خرید این برند بدون واسطه باید به کارخانه مراجعه کنیم و محصول را با قیمت مناسب خریداری کنیم، برای خرید جزئی نیز به نمایندگی و فروشگاه ها مراجعه کنیم این برند دارای سایت معتبرمی باشد برای خرید نیز می توانیم از سایت معتبر ایرانول محصول را تهیه کنیم.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید