مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید واسکازین پژو پارس عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع واسکازین پژو پارس کدام اند؟توزیع کننده واسکازین پژو پارس

واسکازین پژو پارس در برندهای مختلف و کیفیت های متفاوت در نمایندگی های فروش عرضه می گردد. قیمت خرید واسکازین پژو پارس به عواملی چون کیفیت مواد اولیه در تولید و برند تولیدکننده وابسته است. این محصول را می توانید از طریق مراکز فروش با قیمت مناسبی خریداری کنید.

قیمت خرید واسکازین پژو پارس عمده

انواع واسکازین پژو پارس کدام اند؟

انواع واسکازین پژو پارس کدام اند؟ واسکازین نوعی روغن شیمیایی می باشد که برای روانکاری قطعات جعبه دنده به کار می رود. این روغن از مواد شیمیایی خاصی به همراه برخی افزودنی ها تشکیل شده است که سازگاری مناسبی با قطعات فلزی و فولادی در جعبه دنده داشته باشد. چرخ دنده ها و سایر قطعات در حین حرکت، سبب اصطکاک و به هم خوردگی می شوند که با گذر زمان سایش و کاهش عمر آن ها را به همراه دارد. از همین رو روغن واسکازین با کاهش اصطکاک بین قطعات، باعث عملکرد بهتر و حفظ آن ها از خرابی های ناشی از ساییدگی می شود.

انواع واسکازین پژو براساس کیفیت مواد اولیه وجود دارد. روغن واسکازین پژو سبب کاهش صدای قطعات و بازدهی بالای سیستم دنده خودرو می شود.

از کاربرد های روغن واسکازین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • باعث پایین آوردن دمای قطعاتی که بر روی یکدیگر می لغزند می شود.
  • سبب کاهش اصطکاک با استفاده از خاصیت ویسکوزیته روغن می شود
  • سبب کم شدن صدای قطعات می شود
  • عمر مفید جعبه دنده را بالا می برد
  • بازدهی سیستم گیربکس را بالا میبرد

روغن واسکازین در دو نوع برای استفاده در خودروهای دنده ای و خودروهایی با گیربکس اتوماتیک طراحی و تولید شده است. از همین رو هر روغن واسکازین متناسب با خودرویی خاص می باشد.

توزیع کننده واسکازین پژو پارس

توزیع کننده واسکازین پژو پارس توزیع کننده واسکازین پژو پارس، این محصول را در انواع مختلف و قیمت مناسب، به بازار عرضه می کند. این توزیع کنندگان با توجه به نیاز بازار و همچنین نوع خودرو های موجود در شهرها، روغن واسکازین مناسب ارائه می دهند. قیمت واسکازین پژو پارس با توجه به نوسانات بازار و نوع برند تولیدی مشخص می گردد.

یکی از موارد مهم در خصوص روغن واسکازین خودرو، تعویض به موقع آن است. روغن واسکازین پس از مدتی بر اثر فشارهای وارده و درجه حرارت های بالا، دچار افت کیفیت می شود و عملکرد خود را از دست می دهد. به همین جهت برای جلوگیری از خرابی خودرو، باید روغن واسکازین را در زمان مناسب تعویض کرد.

مشتریان جهت تعویض روغن واسکازین و همچنین زمان مناسب تعویض، می توانند به مراکز فعال در زمینه تعویض روغن مراجعه کرده تا افراد متخصص، روغن خودرو را چک کرده و قبل از آسیب رسیدن به جعبه دنده، زمان تعویض را مشخص کنند.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید