مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده ضدیخ بشکه ایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص ضدیخ تقلبیمحل فروش ضدیخ بشکه ایی

 قیمت عمده ضدیخ بشکه ایی این روزها ثابت بوده است و به دلیل قیمت مناسب آن سبب شده است افراد بسیاری از این جاده یخ‌برای خودروی خود خریداری کند ضد یخ بشکه ای قیمت مناسب تری دارد زیرا شما به اندازه که نیاز دارید می توانید خریداری کنید ولی در ضد یخ های بسته بندی شده دلیل گران بودن ظرف های آن قیمت بالاتری دارد ضد یخ ها در کیفیت های متفاوت موجود است که قیمت آن به دلیل درجه یک بودن آن ها و یا درجه دو بودن آن ها تغییر می کند. 

قیمت عمده ضدیخ بشکه ایی

نحوه تشخیص ضدیخ تقلبی

نحوه تشخیص ضدیخ تقلبی نحوه تشخیص دادن ضد یخ تقلبی بسیار آسان است و شما می توانید مقدار بسیار کمی از این ماده را به انگشت سبابه و شست خود بزنید و بعد دست خود را باز و بسته کنید باید این ماده اندکی غلیظ باشد. 

تشخیص ضد یخ با کیفیت ما به شما می گوییم تا اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید شروع شدن فصل پاییز و زمستان یکی از پر تقاضا ترین وسایل مصرفی خودروها در بازار ضد یخ شناخته شده است که یک ترکیب شیمیایی می باشد و در صورتی که با آب مخلوط شود سبب کاهش نقطه انجماد آن می گردد و از یخ بستن موتور خودرو و ترکیدگی موتور خودرو جلو گیری می کند باید توجه داشته باشید که ضد یخ باید قادر به پایین آوردن نقطه انجماد آب در زمستان باشد و از نظر شیمیایی پایداری کافی را داشته باشد از نقطه جوش بالایی برخوردار باشد بوی نامطلوب نداشته باشد و دارای کف جزئی باشد این عوامل در تشخیص یک ضد یخ با کیفیت کمک می‌کند. 

محل فروش ضدیخ بشکه ایی

محل فروش ضدیخ بشکه ایی محل فروش ضد یخ بشکه ایی در هنگام خرید طرز استفاده دقیق و درست این نوع دیگر را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی آن را مورد استفاده خودرو قرار دهید. 

قیمت ضدیخ این روزها اندکی نوسانات داشته است و قیمت آن افزایش بسیار کمی داشته است. ضدیخ فله ای در کیفیتهای متفاوتی موجود است که قیمت آنها هم متغیر است بهتر است در صورت خرید از ضد یخ با کیفیت خریداری کنید. 

 از آنجایی که ضد یخ یک مایع سمیت به خودی خود بی رنگ و بدون بو بوده است و بر اثر مرور زمان دو فاز نمی شود و حتی در داخل رادیاتور می تواند ایجاد خوردگی سوراخ و پوسیدگی کند و همین دلیل از مواد ضد خوردگی در آن استفاده می شود این مواد به طور کلی به دو دسته آلی و غیرآلی تقسیم می شود قبل از تعویض ز و استفاده از این محدود مسیر و مجاری سیستم خنک کننده باید بررسی شده باشد و در صورت نیاز به سرویس شود هنگامی که موتور داغ است هرگز درپوش رادیاتور را برندارید. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید