مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش واسکازین پمپ عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

بدنه فلزی مقاوم واسکازین پمپشرکت تولید کننده واسکازین پمپ

واسکازین روان کننده ای است که غلظت بیشتری از روغن موتور دارد، بنابراین برای پمپ کردن آن، باید از پمپ واسکازین با نسبت فشار ۱: ۳ یا ۱: ۵ استفاده شود. میزان هوای مورد نیاز واسکازین پمپ، مخازن ورودی و خروجی پمپ و مقدار واسکازین از نکات مهم در انتخاب پمپ واسکازین است. برای مخازن آن ها درام های ۶۰ و ۲۰۰ لیتری طراحی شده است. این روان کننده ها بهترین انتخاب در برنامه هایی هستند که تمام تماس های سطحی تحت شرایط روانکاری هیدرودینامیکی یا الاستوهیدرودینامیکی فعالیت می کنند. آن ها در شرایط روانکاری مرزی عملکرد خوبی دارند و از ساییدگی جلوگیری می کنند.

قیمت فروش واسکازین پمپ عمده

بدنه فلزی مقاوم واسکازین پمپ

بدنه فلزی مقاوم  واسکازین پمپ از این پمپ ها برای انتقال مایعات مانند روغن دنده مایع انتقال، مایع فرمان، روغن هیدرولیک و روغن کمپرسور استفاده می شود. چرخ دنده ها در انتهای ورودی چرخانده و از هم جدا می شوند و یک خلأ ایجاد می کنند. خلاء تشکیل شده به مکش مایعات کمک می کند. چرخش چرخ دنده ها با سرعت های پایین باعث جاری شدن مایعات می شود. بدنه فلزی پمپ های نام برده باید از مقاومت بالایی در برابر فشار مایعات برخوردار باشد.

این روغن ها در گیربکس و دیفرانسیل اتومبیل نیز استفاده می شوند و با روغن موتور تفاوت دارند. روغن دنده حاوی مواد افزودنی ویژه ای است که از چرخ دنده ها در برابر فشار محافظت می کند. روغن دنده دیفرانسیل، زیرا در شرایط سخت تری کار می کند، باید نسبت به روغن دنده گیر مقاوم تر باشد. این روغن ها مانند روغن موتور مطابق سطح کیفیت (API) و ویسکوزیته (ویسکوزیته SAE) طبقه بندی می شوند.

از پمپ روغن دنده استفاده می شود تا تمام دنده های جعبه دنده روغنکاری شوند. این برای مدل های مختلف مدل متفاوت است. گیربکس های بسیار قدیمی، تمام چرخ دنده های خود را کاملاً در روغن دنده غوطه ور کرده اند و آن ها را خنک و روان نگه می داشتند، مخصوصاً گیربکس دستی، (واقعاً گران قیمت ، حداقل (حداقل ۵ لیتر)) در حالی که جدیدترها از پمپ های روغن دنده دنده استفاده می کنند تا روغن را به قطعات تزریق کنند.

برای انتخاب بهترین روان کننده برای مجموعه تجهیزات دنده باید به معیارهای زیر توجه شود:

  • ویسکوزیته: اغلب از آن به عنوان مهمترین خاصیت روغن روغن کاری نام برده می شود.
            
  • مواد افزودنی: بسته افزودنی مورد استفاده در روان کننده، عملکرد کلی روغن کاری را تعیین می کنند. افزودنی ها بر روی ویژگی های مختلف عملکرد کلیدی تحت شرایط عملیاتی تأثیر می گذارند.

  • نوع روغن پایه: نوع روغن پایه مورد استفاده باید با توجه به شرایط کار، نوع چرخ دنده و سایر عوامل تعیین شود.

یکی از مزایای این افزودنی ها این است که آن ها به درجه حرارت فعال نیستند. برخلاف ترکیبات فسفر گوگرد که با رسیدن به دمای سطح بالا فعال نمی باشند، این ترکیبات در دمای بالا فعال هستند. یکی دیگر از جنبه های بالقوه مواد افزودنی EP فسفر گوگرد این است که آن ها می توانند به ویژه در دماهای بالا محافظ خورنده سطوح دستگاه باشند.

شرکت تولید کننده واسکازین پمپ

شرکت تولید کننده واسکازین پمپ شرکت تولید واسکازین پمپ اقدام به تولید این محصولات مطابق با جدید ترین استاندارد های جهانی نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید