مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه واسکازین دیفرانسیل در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات واسکازین دیفرانسیل چیست؟قیمت خرید واسکازین دیفرانسیل

کلمه واسکازین ریشه در زبان روسی دارد در واقع واسکازین به روغن در بخش جعبه دنده گفته می شود. واسکازین برای تسهیل حرکت دیفرانسیل، گیربکس و جعبه فرمان به کار برده می شود. نقش واسکازین دیفرانسیل برای کاهش فشار به چرخ دنده استفاده می شود.

مراکز عرضه واسکازین دیفرانسیل در بازار

خصوصیات واسکازین دیفرانسیل چیست؟

خصوصیات واسکازین دیفرانسیل چیست؟ در جامعه امروزه ماشین یک وسیله ی حمل و نقل ضروری برای افراد می باشد. بنابراین برای مراقبت از وسیله نقلیه خود نیاز است که معاینه فنی از خودرو انجام دهند.  گاهی فکر می کنید تعویض روغن خودرو را انجام دهید کافی است اما باید بگوییم در ماشین تعویض روغن جعبه دنده یا همان واسکازین نیز جز موارد ضروری برای مراقبت از ماشین نیز می باشد.

روغن جعبه دنده برای اجزای ماشین از قبیل گیربکس، دیفرانسیل و جعبه فرمان خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

از خصوصیات واسکازین می توان به وجود افزودنی های موجود در واسکازین اشاره کرد که از مانع فشار به چرخ دنده و متعلقات آن می شود. همچنین باعث کاهش درجه حرارت گیربکس، بهبود عملکرد و کاهش سرو صدا نیز می شود. 

واسکازین دیفرانسیل به دلیل کار در شرایط سخت بسیار قوی تر می باشد. واسکازین دیفرانسیل با توجه به ویسکوزیته و سطح کیفیت می توان تقسیم بندی کرد.

واسکازین دیفرانسیل  از آنجایی که در تماس مستقیم با آلیاژهای جعبه دنده می باشد سازگاری بسیاری دارد.

واسکازین نیز مانند دیگر روغن های ماشین می توان عوض کرد. تعویض واسکازین به عواملی چون کیلومتر تعویض و شرایط آب و هوایی به شدت وابسته است.

از علایم و نشانه های تعویض واسکازین می توان به رنگ روغن اشاره کرد. روغن واسکازین عموما رنگ قرمزی را دارد هنگامی که نیاز است تا آن تعویض شود رنگ روغن به رنگ قهوه ای تغییر می کند. همچنین می توان از بوی واسکازین نیز متوجه تعویض آن شد زیرا بویی شبیه به روغن سوخته را دارا می باشد.

در درجه بعدی می توان گفت زمانی که گیربکس با مشکل روبرو شد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد می توان گفت زمان  تعویض فرا رسیده است. 

قیمت خرید واسکازین دیفرانسیل

قیمت خرید واسکازین دیفرانسیل از آنجایی واسکازین در عملکرد خودرو بسیار پر اهمیت است باید به تعویض آن بسیار دقت کرد. در هنگام خرید واسکازین دیفرانسیل  باید به مواردی از جمله رنگ و بوی آن دقت کرد که مبادا جنس تقلبی خریداری نکرده باشید.

همچنین شما باید برای خرید واسکازین به موارد اصل بودن و تقلبی آن دقت کنید زیرا با استفاده از جنس تقلبی و امکان عدم سازگاری با گیربکس داشته باشد امکان آسیب به خودرو شما را دارد بنابراین با توجه به موارد اصل و تقلبی قیمت های متفاوتی را ممکن است در بازار مشاهده کنید. 

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید