مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی ضدیخ بهران دی با پایه اتیلن گلیکول

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت فروش ضدیخ بهران دیاطلاعات فنی بهترین ضدیخ بهران دی

یکی از اساسی ترین و الزامی ترین مواردی که مورد نیاز ماشین است و جهت خنک کردن و برای خارج کردن گرما و حرارت از موتور ماشین می باشد و تنها آب است که وجود آب بسیار مهم و الزامی می‌باشد و باعث جلوگیری از رسیدن دما و حرارت ماشین به نقطه جوش می شود و در فصل سرما نیز وجود این آب کمی دردسر ساز و مشکل ساز می شود و به نقطه یخ می‌رسد و همچنین ضدیخ بهران دی باعث جلوگیری از سرما و یخ زدگی آب در رادیاتور می شود زیرا نبودن ضد یخ در ماشین، آب یخ می زند و زیان بسیار بیشتر و خسارات جبران ناپذیر را برای خودرو ایجاد می کند.

یکی از بهترین ضد یخ ها ضد یخ بهران دی است که به صورت ضدیخ دیزلی بهران دی و ضدیخ اتیلن گلیکول عرضه می شود.

در این خصوص می‌خواهیم توضیحات مختصری درباره قیمت فروش ضدیخ به راننده و اطلاعات فنی بهترین ضد یخ بهران دی برای شما بدهیم و امیدوارم مفید فایده واقع گردد.

نمایندگی ضدیخ بهران دی با پایه اتیلن گلیکول

قیمت فروش ضدیخ بهران دی

قیمت فروش ضدیخ بهران دی قیمت های فروش ضد یخ بهران دی بسیار متفاوت است که با توجه به اثبات رسیدن کیفیت ضدیخ بهران دی مصرف آن برای همه خودروهای رانندگان الزامی است.

یکی از عواملی که در قیمت ضدیخ بهران دی اهمیت دارد وزن آن ها است که در وزن یک کیلو گرمی و ۳ کیلو گرمی و ۴ کیلو گرمی و ۵ کیلو گرمی موجود است و قیمت ضد یخ بهران دی روز به روز بروز رسانی می شود و با توجه به انواع مختلف و متفاوت ضد یخ ها قیمت هم متفاوت است.

می‌توان با بهترین راه، خرید آسان و سریع و آماده می توان این ضد یخ را به صورت عمده خریداری کرد و با قیمت مناسب تر و ارزان تر جنس مد نظر خود را خریداری کرد و با توجه به خرید ارزان تر، سود و درآمد بیشتر را به دست آورد.

اطلاعات فنی بهترین ضدیخ بهران دی

اطلاعات فنی بهترین ضدیخ بهران دی کیفیت اولین اولویت در خرید هر موردی می باشد و با توجه به مواد اولیه تشکیل دهنده و با کیفیت ضد یخ بهران دی که از اتیلن گلیکول و متانول و الکل و سایر مواد شیمیایی است که ضد یخ بهران دی هم از کیفیت بالایی برخوردار است و یکی از اطلاعات فنی ضد یخ بهران دی همان باز کردن منافذ رادیاتور می باشد.

 زمان تعویض ضد یخ خودرو بهتر است در فصل بهار و پاییز یعنی در اول فروردین و اول مهر باشد و بهتر است آب رادیاتور را هر دو سال یکبار یا هر ۳۰ کیلومتر تعویض کرد.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات روغن خودرو و گریس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید